سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است برای شما مطرح شود.

با توجه به اینکه تعدادی از کالاها توسط تولید کننده اصلی تولید نمیشود ، درسایت با نشان غیر اصل مشخص شده اند، که هنگام سفارش گذاری شما امکان انتخاب کالای اصل و غیر اصل را دارید.
شما میتواند وارد پروفایل خود شوید و از قسمت سفارشات تحویل شده ، فرم درخواست را تکمیل کنید.
آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 7 روز پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش نقش‌کالا از طریق صفحه تماس با ما، ثبت درخواست مرجوعی در پروفایل یا تلفن به ما اطلاع داده شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به نقش‌کالا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
بله ، در صورتی که آسیب در لحظه قابل مشاهده باشد شما میتوانید کالا را تحویل نگیرید .
وجود مغایرت، باید حداکثر7 روز پس از دریافت کالا اطلاع رسانی گردد.
شما میتوانید از طریق فرم درخواست مرجوعی در حساب کاربری ، صفحه تماس با ما و تلفن درخواست خود را ثبت نمایید.
کارشناسان خدمات پس از فروش نقش کالا ایرادات مطرح شده را بررسی میکنند . علت مرجوعی کالا توسط کارشناسان بررسی و مطابق با شرایط و قوانین تایید یا رد می شود. پس از بررسی موارد مطرح شده در صورت تایید ایراد کالا ، وجه به حساب شما مرجوع میشود و در صورت عدم تایید و تمایل شما کالا به شما باز خواهد گشت.
بله. انصراف از خرید و درخواست مرجوعی مورد تایید است.
بله. حداکثر تا 7 روز مشتریان باید انصراف خود را براساس رویه های مرجوعی اطلاع دهند.
نقش کالا تا 7 روز از تاریخ تحویل کالا به شما، عودت کالا را بر عهده دارد. در صورتی که پس از این مدت کالای شما دچار نقص شود، در صورتی که تحت پوشش گارانتی باشد، می توانید برای رفع عیب به شرکت گارانتی کننده مراجعه نمائید.
آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های نقش ‌کالا بوده است و نقش کالا در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.
آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش نقش کالا اطلاع داده شود.
شما میتوانید درخواست مرجوعی خود را تا 7 روز و برای کالا آسیب دیده تا 24 ساعت پس از تحویل کالا به ما اعلام کنید.
در صورتی که تا تاریخ انتخابی شما برای ارسال کالا آماده ارسال نشود، صبح همان روز پیامکی برای شما جهت اطلاع رسانی تاخیر تحویل سفارش ارسال می شود.
کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با نقش‌کالا، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید با ما تماس بگیرید.
ابتدا وارد پروفایل خود شوید. روی گزینه ی "سفارشات من" کلیک کنید. میتوانید در این قسمت سوابق سفارشات خود را ملاحظه فرمایید.
وارد سایت نقش کالا شوید. روی گزینه سفارش های من کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزییات میتوانید سفارش خود را ببینید. میتوانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.
شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.
خیر، کالاهایی که دارای قیمت هستند امکان ثبت دارند.
با ورود به صفحه "سفارش های من و انتخاب گزینه ی "جزییات" سفارش مورد نظر را انتخاب کنید و سپس با زدن گزینه ی"ثبت نظر" نظر خود را ثبت کنید. توجه کنید فقط در صورت ثبت نظر برای کالای خریداری شده و در صورت تایید آن به شما امتیاز تعلق میگیرد.
شما میتوانید با مراجعه به پروفایل، آدرس یا بازه تحویل سفارش خود را تغییر دهید.
ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی انتقال وجه به بانک ناقص باشد – در اینصورت وجه بصورت خودکار طی 72 ساعت کاری مجدد به حساب شما برمیگرد.تاکید می شود، در این مورد نیازی به تماس با پشتیبانی ندارید. بعد از 72 ساعت در صورت پرداخت نشدن با پشتیبانی تماس بگیرید.
شما میتوانید با مراجعه به پروفایل خود سفارش یا مرسوله ایی که از ارسال آن منصرف شدید را لغو نمایید.
در نقش کالا چند روش ارسال وجود دارد.
در مراحل ورود به حساب کاربری، روی گزینه "فراموشی رمز عبور" کلیک کنید. جهت یادآوری کلمه ی عبور ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد نمایید. پس از دریافت پیامک و یا لینک بازیابی می توانید رمز عبور جدید وارد نمایید.
مالک آن مشتری جدید نقش کالا باشد و حساب کاربری دیگری نداشته باشد. اولین خرید خود را ثبت نکرده باشد.
در وب سایت روی گزینه "ورود ثبت نام" کلیک کنید. میتوانید با استفاده از شماره موبایل ثبت نام خود را انجام دهید. (کد فعال سازی برایتان پیامک میشود.) بعد از وارد نمودن کد فعالسازی، ثبت نام انجام می شود. سپس روی گزینه تکمیل اطلاعات کلیک و اطلاعات خود را تکمیل نمایید.
بله. قبل از خرید میبایست درسایت ثبت نام کنید.
بله ثبت سفارش بصورت تلفنی امکان پذیر است.
با وارد کردن ایمیل و شماره ی همراه وارد حساب کاربری خود شوید. روی گزینه "پروفایل " کلیک کرده و در صفحه‏" اطلاعات شخصی" روی “ویرایش اطلاعات شخصی " کلیک کنید.
ابتدا باید وارد پروفایل خود در سایت یا اپلیکیشن شوید و در بخش «پیگیری سفارش‌ها» بر روی جزئیات سفارش مورد نظر کلیک کنید و در آخر گزینه «لغو سفارش» را انتخاب کنید. در مرحله بعد، دلیل درخواست لغو سفارش را از بین گزینه های پیش فرض انتخاب نمائید و در صورت تمایل می توانید توضیحی برای دلیل لغو سفارش خود را بیان نمائید. در صورتی که سفارش هنوز توسط نقش کالا تائید نشده باشد، لغو سفارش در همان لحظه انجام می گیرد. در صورتی که سفارش توسط نقش کالا تائید و در مرحله آماده سازی قرار گرفته باشد، درخواست لغو شما باید به تایید برسد؛ نقش کالا تا 24 ساعت فرصت دارد تا نسبت به تائید درخواست شما اقدام کند در غیر اینصورت، سفارش به صورت خودکار لغو خواهد شد. محدودیتی برای درخواست لغو سفارش وجود ندارد. فقط نیاز به تائید غرفه دار می باشد
از طریق قسمت پیگیری سفارش در اپلیکیشن و یا سایت نیز امکان پذیر است.پس از پایان مهلت آماده‌سازی و ارسال محصول، کد رهگیری پستی در سفارش شما ثبت می‌شود. کد رهگیری پستی یک عدد ۲۴ رقمی است که از طریق آن امکان رهگیری مرسولات پستی، ممکن می‌شود

سبد خرید شما

مشاهده صورت حساب
متن پیام خطا
متن پیام موفقیت